Licencjonowany

PRZEWÓZ OSÓB

Kontakt

Jeśli są Państwo zainteresowani przejazdem busem z Niemiec lub Holandii do Polski lub z Polski do tych państw, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i wspólnie ustalimy miejsce Państwa odbioru oraz dowozu.
W przypadku większych grup pozostawiamy możliwość negocjacji cen.

 

Dane teleadresowe

Włodzimierz Żółtowski
ul. Kogucia 5, 87-100 Toruń

+48 56 648 92 40
+48 501 421 103

GG: 8941266
wojazer@wojazer

 

 


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie zgodnym z realizacją usług opisanych w polityce prywatności.


Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej (www.internal-construction.com.pl) oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.