Licencjonowany

PRZEWÓZ OSÓB

O firmie

Witam Państwa

Minęło 15 lat jak towarzyszymy Państwu w wojażach po Europie. Nasze nowe klimatyzowane busy cztery razy w tygodniu kursują na trasach Polska – Niemcy - Holandia i Holandia - Niemcy - Polska. Zabierzemy Państwa z domu do domu, z adresu pod adres.

Skąd zabieramy Państwa?

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie oczekują nas nasi klienci. W Polsce nasze busy do Holandii i Niemiec zatrzymują się w głównie na terenie województw: kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego i warmińsko-mazurskiego (dojedziemy w umówione z klientem miejsce). W Niemczech i Holandii zatrzymujemy się w największych miastach, takich jak m.in.: Hannover, Münster, Köln, Amsterdam, Rotterdam, a także w wielu mniejszych miejscowości na trasie przejazdu. Aby zapoznać się ze szczegółowymi trasami podróży, przejdź do zakładki Trasa .

Jak zamówić przejazd?

Aby zamówić przejazd z Polski do Niemiec lub Holandii albo z Holandii i Niemiec do Polski, wystarczy zadzwonić pod numery telefonów podane w zakładce Kontakt lub w stopce u dołu strony. Nasi konsultanci dostępni są przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, nie wyłączając świąt. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania, a także dostosujemy się Państwa potrzeb i proponowanych terminów. Zapraszamy do wspólnej podróży!

+48 56 648 9240
+48 501 421 103

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.